Extranet

Przejdź do ekstranetu »

Konferencja Biura Certyfikacji PRS S.A.: "Doskonalenie systemów zarządzania z uwzględnieniem technologii środowiskowych"

Konferencja odbędzie się w dniach 23 – 27 maja 2010 roku na pokładzie promu Polferries m/s Pomerania podczas rejsu ze Świnoujścia do Oslo.  Szczegółowe informacje:

Szanowni Państwo

Biuro Certyfikacji PRS S.A. tradycyjnie organizuje szkolenie w formie konferencji, które w tym roku odbędzie się promami Polferries i DFDS do Kopenhagi i Oslo.

Tematem przewodnim konferencji jest:

 "Doskonalenie systemów zarządzania z uwzględnieniem technologii środowiskowych".

Temat ten będziemy realizowali we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym  Eko – efektywnych Technologii i Systemów Zarządzania Głównego Instytutu Górnictwa w ramach działalności sieci Krajowych Punktów Kontaktowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Europie Centralnej i Krajach Nadbałtyckich oraz międzynarodowych programów ACT CLEAN (Access to Technologies and know–how in Cleaner Production in Central Europe) oraz SPIN (Sustainable Production through Innovation in SMSs).

Podczas warsztatów w trakcie konferencji będzie możliwość przedstawienia własnych technologii środowiskowych oraz możliwość wzięcia udziału  w dyskusji na temat zagadnień związanych z problemami wdrażania technologii środowiskowych.

Szczegóły uczestnictwa przedstawiamy w załączonych informacjach, zgłoszenia prosimy kierować do PŻB S.A.

Osobą do kontaktu ze strony PŻB jest Pani Małgorzata Aulak :  
 
PŻB S.A. – Polferries®
Morskie Biuro Podrózy
81-350 Gdynia, ul.Portowa 3

m.aulak@polferries.pl
tel.
+ 48/58 620 87 61, 661 35 34
fax +48/58  620 79 22

 

Z poważaniem, Andrzej Kufel
Dyrektor Biura Certyfikacji PRS S.A.


Dokumenty do pobrania:
Program Konferencji (571kB)
Umowa-zgłoszenie (31kB)
Warunki uczestnictwa 1/2 (1513kB)
Warunki uczestnictwa 2/2 (1477kB)