Extranet

Przejdź do ekstranetu »

XIV edycja konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości

Szanowni Państwo

W tym roku już po raz czternasty Pomorska Rada Federacji SNT NOT w Gdańsku wraz z Polskim Rejestrem Statków i Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza, organizuje w Gdańsku Konkurs o Pomorską Nagrodę Jakości.

Patronat honorowy nad konkursem objął Wojewoda Pomorski - Roman Zaborowski oraz Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk. Komitetowi Honorowemu przewodniczy Brunon Synak - Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego.
Tradycje tego konkursu sięgają roku 1997, kiedy zainaugurowano go pod nazwą Gdańskiej Nagrody Jakości. Konkurs o PNJ ma pomóc firmom w konkurowaniu z przedsiębiorstwami Unii Europejskiej, znakomicie przyczynia się do promocji nowoczesnych koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem oraz wzrostu konkurencyjności pomorskich firm, zarówno na krajowym jak i międzynarodowym rynku. Tak prestiżowa nagroda z pewnością podniesie rangę zwycięskich przedsiębiorstw i może być przepustką do ogólnopolskiego konkursu Polska Nagroda Jakości.
Serdecznie zapraszamy Firmy do wzięcia udziału w Konkursie, jednocześnie informując że termin zgłoszeń został przedłużony do dnia 15.06.2010 roku.
W załączniku zamieszczamy Regulamin XIV Edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości, w którym na stronie 10 znajdą Państwo kartę zgłoszenia.

Regulamin Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości - Edycja XIV