Extranet

Przejdź do ekstranetu »

PRS na targach Expomaritt Exposhipping Istanbul

W dniach 2 – 5 kwietnia br. Polski Rejestr Statków uczestniczył w targach branży morskiej Expomaritt Exposhipping Istanbul w Turcji.

Targi te są ważnym wydarzeniem w regionie. W tegorocznym Exposhipping wzięło udział ponad dwustu wystawców z 35 krajów, jednak większość stanowiły lokalne firmy tureckie – stocznie, producenci urządzeń i wyrobów na statki oraz firmy współpracujące z branżą stoczniową i przemysłem morskim. Na targach reprezentowali nas przedstawiciele z Centrali - Dyrektor Pionu Okrętowego, pan Grzegorz Pettke, inspektor z Inspektoratu Maszynowo-Wyposażeniowego, p. Tomasz Dorosz i kierownik Laboratorium Badawczego PRS a zarazem ekspert Biura Certyfikacji Wyrobów i Osób, p. Władysław Bogdanowicz oraz kierownik Placówki w Istambule, p. Bakan Saday.

Byliśmy jedynym towarzystwem klasyfikacyjnym i jednostką certyfikującą wyroby z własnym stoiskiem na tych targach. Nasza oferta wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wśród odwiedzających. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują i pozwolą na zwiększenie obecności PRS na tureckim rynku.

PRS na targach występował pod szyldem Placówki w Istambule. Bardzo dziękujemy kolegom z Placówki za zaangażowanie i dobrą współpracę przy zorganizowaniu naszego udziału w targach oraz aktywne działania na rzecz popularyzowania i promocji PRS wśród tureckich przedsiębiorstw z branży morskiej.