Extranet

Przejdź do ekstranetu »

TargOiOwisko Wydziałowe Targi Pracy

20 marca br. Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej zorganizował kolejną edycję TargOiOwiska - przestrzeni do bezpośredniego kontaktu studentów i absolwentów z pracodawcami, związanymi głównie z branżą morską. Podczas wydarzenia studenci mieli okazję do zapoznania się ze specyfiką pracy i charakterem działalności pomorskich przedsiębiorstw, a także mogli złożyć swoje CV u przyszłych, potencjalnych pracodawców. Wśród firm uczestniczących w targach pracy znalazł się również Polski Rejestr Statków, który reprezentowali p. Monika Warmowska-Gadzińska, p. Agnieszka Iwan-Rząska i p. Michał Arciszewski.

Podczas targów zorganizowano panel, podczas którego poszczególni wystawcy prezentowali swoje firmy, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców. W tym panelu PRS także wziął udział. Prezentacja p. Michała Arciszewskiego zwróciła uwagę licznych studentów i przyciągnęła ich do naszego stolika. Uczestnicy TargOiOwiska z dużym zainteresowaniem dopytywali o oferty praktyk, staży i pracy w naszej firmie. Przy stoisku złożono dziesiątki aplikacji, ponadto wielu studentów zdeklarowało wysłanie do nas CV w późniejszym czasie.

Wydziałowi Oceanotechniki i Okrętownictwa PG dziękujemy za zaproszenie i organizację wydarzenia. I już szykujemy się na kolejną edycję za rok.